Dnes je piatok, 18.01.2019

Hry
herného klubu Alea Istropolitana

logo
V tejto časti stránky máte možnosť zoznámiť sa s obsahom herného klubu, resp. so zoznamom hier, ktoré by ste v ňom mali nájsť. Vzhľadom k tomu, že sa inventúra už nejaký ten čas nerobila, nevieme zaručiť, že tam 100% všetko bude (ale pravdepodobnosť je vysoká :-)).

Chalani tiež sľúbili uverejňovanie nejakých doplnkov k jednotlivým hrám (návody v slovenčine, návody pre rozšírenia, a pod.).
Či sa k tomu aj skutočne dostali (dostanú) si môžete overiť na tejto stránke.

Nová stránka


Nika, 29.09.2011 10:17:03

Tak nová stránka je na svete. Ak objavíte nejaké nefunkčnosti, prosím, kontaktujte ma na tejto adrese.

Novinka


Nika, 30.07.2011 18:47:40

Na tejto stránke začala pracovať nová osoba. Hádam majitelia klubu neoľutujú svoje rozhodnutie. :-)

Inventúra


Nika, 10.12.2009 19:00:00

V najbližších dňoch pokračuje rekonštrukcia priestorov v ktorých sídli klub. Po oprave elektriny minulý týždeň nasleduje okrem iného maľovanie zadnej miestnosti. A preto vo štvrtok nebudeme mať celkom dosť miesta na to, aby sme sa všetci zahrali. Na druhej strane, máme na klube hŕbu škatúl s hrami, ktoré sa nám vrátili po požičaní z Hratislavy a bolo by zahodno skontrolovať, ktoré z nich ako utrpeli a či ich máme vôbec všetky. Takže ak máte chuť pomôcť s kontrolou, ste vítaní. Budete mať jedinečnú možnosť zistiť, čo ktorá hra obsahuje (alebo by mala obsahovať), aj keď ste do šktaule ešte nikdy nenakukli a bude podávaná brokolicová instantná polievka zdarma až do minutia zásob.
Last update: 29.9.2011, made by Nika